Submitted by wollson on Mar, 02/19/2019 - 14:34

Linjat moderne të kornizave dioptrike dhe syzeve të diellit të dizajnuesve më të njohur botërorë: Andy Wolf, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Fendi, Miu Miu, Prada, Dior, Ray Ban, Vogue, Tiffany, D&G, Guess Marciano, Valentino, Mercedes Benz, Porsche, Oakley dhe shumë të tjerë.

“Këndi i fëmijëve” – Për çupat dhe çupëzat një zgjedhje e madhe të kornizave dioptrike dhe diellore me dizajn modern atraktiv. Për fëmijët e të gjitha moshave, duke përfshirë edhe foshnjat, kornizat me peshë të vogël, fleksibile me ngjyra të ndryshme, bëhen një lodër e preferuar nga e cila fëmija juaj nuk ndahet.

 

AKTUALITETE

Linja e re e modeleve diellore dhe dioptrike për vitin 2017.

Për pacientët e SVETI VID të cilët e kanë hequr dioptrinë me njërën nga metodat refraktive miratojmë zbritje prej 15% për modelet më të fundit ekskluzive të syzave të diellit.

Ulja e çmimeve për koleksionin e vjetër:aktuelnosti

syzet e diellit - 50%

syzet dioptrike - 40%

Syze dielli për vitin 2019
<
Syzet recetë për vitin 2019
Kids syze dielli.
Kids recetë syzet.